عکس هایی از شاندرمن-استاد بزرگزاده
تصاوير سفر به نجف ، كربلا و كاظمين
دهکده ملل شاندرمن

پل جدید شهری شاندرمن با حضور استاندار گیلان افتتاح شد

 

همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی پل جدید شهری شاندرمن عصر امروز شنبه با حضور استاندار گیلان، نماینده مردم شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال و مسئولان شهرستان بصورت رسمی به بهره برداری رسید.

ماسال نیوز استاندار گیلان افتتاح پل جدید شاندرمن

به گزارش شاندرمن يك پل جديد شاندرمن كه سال 91 با دستان حاج محمود شكري نماينده محترم تالش بزرگ  و شهردار سابق شاندرمن آقاي مرتضي شهبازي كلنگ زني شده بود و تا شهريور سال 92 بيش از 55% پيشرفت فيزيكي داشت و عمليات تكميل فنداسيون، ديوار و شمع كوبي و بخش قابل توجهي از عمليات اجرائي آن انجام شده بود و قرار بود كه 22 بهمن  سال قبل افتتاح شود سر انجام با پيگيري هاي مجدانه مسئولين محترم مخصوصاً نماينده محترم تالش بزرگ ، شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر شاندرمن ، عصر امروز شنبه 18 بهمن ماه با حضور محمدعلی نجفی استاندار گیلان با اعتبار 385 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

 

 

محمود شکری، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاح این پروژه عمرانی با اشاره به کلنگ زنی طرح پارک جنگلی کفود شاندرمن گفت: متأسفانه علی رغم اینکه طرح پارک جنگلی شهری شاندرمن مدت ها قبل گلنگ زنی شده است اما به دلیل مشکلات مالکیتی با منابع طبیعی در عمل این پروژه اجرایی نشده است.

 

شکری نماینده مردم شهرستان های تالش، ماسال و رضوانشهر افزود: بسیاری از اراضی مسکونی و تجاری

ماسال نیوز پل جدید شاندرمن افتتاح شد

در شهر شاندرمن به دلیل اینکه پیش از این حدود 50 سال تحت مالکیت یک فرد فراری بوده است مشکل سند مالکیت دارند که البته با پیگیری های صورت گرفته این مشکل در حال حل شدن است.

شکری با اشاره به وعده استاندار گیلان مبنی بر تکمیل پروژه کلیدبر به ماسال تا پایان سال جاری از وی خواست جهت  آغاز پروژه مسیر چهاربانده شاندرمن به پونل نیز مساعدت لازم را داشته باشد تا شاندرمن نیز از بن بست موجود خارج شود.

 

ماسال نیوز

 

شهردار شاندرمن نیز در مراسم افتتاح این پروژه، ضمن خیرمقدم گویی به استاندار گیلان اظهار کرد: احداث پل شاندرمن از سال 91 آغاز شده بود با تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر این پروژه به مرحله بهره برداری رسیده است.

سید نظام عبدالحسین زاده افزود: همزمان با این طرح، میدان امام خمینی (ره) و امتدا بلوار امام (ره) با اعتبار 80 میلیون تومان و میدان آرش با اعتبار 89 میلیون تومان به بهره برداری خواهند رسید.

Trackback URI: http://shanderman1.ir/index.php/trackback/307

درج نظر

نام:
پست الکترونیک:
آدرس اینترنتی:
چک کردن اسپم:
عنوان:
نظر:
 
XML نظرات: RSS | Atom
.: Powered by Jaws Project | Template by TPC :.