عکس هایی از شاندرمن-استاد بزرگزاده
تصاوير سفر به نجف ، كربلا و كاظمين
دهکده ملل شاندرمن

پیروزی تیم فوتبال منتخب شاندرمن بر شهرداری ماسال در یک بازی دوستانه

 

منتخب فوتبال شاندرمن عصر دیروز در حالی در یک بازی دوستانه موفق به شکست تیم شهرداری ماسال شد که هیچ یک از بازیکنان شاغل شاندرمنی در لیگ های های مختلف در این تیم حضور نداشتند.

ماسال نیوز تیم فوتبال منتخب شاندرمن

به گزارش شاندرمن يك به نقل از پايگاه خبري ماسال مسابقه دوستانه فوتبال بین تیم منتخب شاندرمن و شهرداری ماسال عصر روز گذشته در ورزشگاه شهید محبی ماسال برگزار شد.

در این مسابقه فوتبال که با استقبال تماشاگران مواجه شد تیم شاندرمنی موفق شد با نتیجه 2 بر 1 بر تیم شهرداری غلبه کند.

شهاب بشردوست در دقیقه 55 و سید جواد هاشمی در دقیقه 90 دو گل شاندرمنی ها را وارد دروازه شهرداری کردند و تک گل تیم شهرداری را پیمان وارسته در دقیقه 50 مسابقه به ثمر رساند. 

هدایت تیم شهرداری ماسال را در این مسابقه حسین ملکی از مربیان با اخلاق و نام آشنای استان و هدایت تیم منتخب شاندرمن را ولی قربانپور از مربیان و فرهنگیان شاندرمن برعهده داشت.  

ترکیب تیم شاندرمن در این مسابقه:

فیاض صداقت، ارسطو فرزین، سید جواد هاشمی، فرنوش شعبانی، مصطفی شجاع، حامد وثوقی، حمید عزیززاده، افشار عزیزاده، اویش نقوی (دقیقه 75 عابد عزیززاده)، رحمت صداقت (دقیقه 72 رضا خوشبنده)، اسماعیل برجی (دقیقه 52 شهاب بشردوست).

ماسال نیوز شهرداری ماسلا

قاسم دولتی (مسئول هیأت فوتبال شهرستان) و علیرضا عباسی (رئیس شورای شهر و مسئول ورزش همگانی شهرستان)  و مسئولان و کادر باشگاه کادوس ماسال از میهمانان ویژه این مسابقه فوتبال بودند.

از نکات جالب این مسابقه دوستانه فوتبال این بود که تیم منتخب شاندرمن بدون جضور هیچ یک از بازیکنان شاغلش در لیگ های مختلف پا به میدان مسابقه گذاشته بود. 

قابل ذکر است که در چند سال اخیر هیچ یک از تیم های کادوس و شهرداری ماسال موفق به شکست تیم منتخب شاندرمن نشده اند.

با توجه به نتیجه این مسابقه و البته نتایج خوبی که تیم منتخب شاندرمن در سایر بازی های تدارکاتی بدست آورده است جا دارد مسئولان فرهنگی و ورزشی شهرستان ماسال و بخش شاندرمن جهت حضور یک تیم از این بخش در لیگ زیر گروه استان افدامات لازم را انجام دهند.

Trackback URI: http://shanderman1.ir/index.php/trackback/297

درج نظر

نام:
پست الکترونیک:
آدرس اینترنتی:
چک کردن اسپم:
عنوان:
نظر:
 
XML نظرات: RSS | Atom
.: Powered by Jaws Project | Template by TPC :.