عکس هایی از شاندرمن-استاد بزرگزاده
تصاوير سفر به نجف ، كربلا و كاظمين
دهکده ملل شاندرمن

مهندس شعبلان پور رسماً معاون استاندار شد

به گزارش شاندرمن يك و به نقل از خزر آنلاين استاندار گیلان با حکم وزیر کشور دقایقی پیش حجت شعبانپور را در جلسه شورای اداری استان به سمت معاونت هماهنگی امور استانداری گیلان منصوب کرد.

در این نشست همچنین با قدر دانی از تلاشهای محمد آقاجانزاده ، حجت شعبان پور به عنوان معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان معرفی شد.

معاون سابق عمرانی استاندار در این نشست گفت : ماهرکاری می کنیم برای مردم و رضایت خداوند است و امیدوارم در مدتی که در این سمت بودم توانسته باشم به مردم استانم خدمت کرده باشم و از من راضی باشند .

محمد آقاجانزاده افزود : من در تمام مدت مسئولیتم در همه جا تلاش کردم پاکدست و صادقانه کارکنم و از مدیران می خواهم درهرجایگاهی قرار می گیرند به قوانین و مقررات و مسائل حوزه خود اشراف داشته باشند .

شعبانپور معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استاندار نیز در این نشست گفت : امیدوارم در جایگاهی که قرار گرفته ام بتوانم به مردم استان خدمت کنم و شرمنده مردم و خانواده معظم شهدا نشوم و از همه  مدیران دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی می خواهم مرا در این مسئولیتی که برعهده گرفته ام بازی کنند .

گفتنی است : مدیرکل نوسازی مدارس گیلان به مدت ۵ سال ، مديركل مسکن و شهرسازی گیلان از شهریور ۸۹ و مدیرکل راه و شهر سازی گیلان از اسفند ۹۰ از سوابق معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان است .

بنده به عنوان عضو كوچكي از خانواده بزرگ راه و شهرسازي استان گيلان انتخاب شايسته جناب مهندس حجت شعبان پور را بعنوان معاون هماهنگي امور عمراني استاندار گيلان صميمانه تبريك عرض مي كنم و براي ايشان آرزوي موفقيت دارم و ايشان بداند كه دعاي خير كاركنان راه و شهرسازي استان هميشه پشت سرشان است و هميشه از ايشان به نيكي ياد خواهند كرد.

Trackback URI: http://shanderman1.ir/index.php/trackback/203

درج نظر

نام:
پست الکترونیک:
آدرس اینترنتی:
چک کردن اسپم:
عنوان:
نظر:
 
XML نظرات: RSS | Atom
.: Powered by Jaws Project | Template by TPC :.