عکس هایی از شاندرمن-استاد بزرگزاده
تصاوير سفر به نجف ، كربلا و كاظمين
دهکده ملل شاندرمن

در خیابان دانش آموز بلوار جایگزین گاردریل می شود.

شهردار شاندرمن در گفتگو با شاندرمن یک گفت : در خیابان

دانش آموز (جاده شاندرمن به ماسال) بلوار جایگزین گاردریل می شود.

مرتضی شهبازی شهردار شاندرمن با بیان اینکه جدول گذاری روفوش وسط بلوار دانش آموز به طول 750 متر آغاز شده است و تا تابلوی ورودی شاندرمن ادامه خواهد داشت و کمتر از یکماه دیگر به بهره برداری خواهد رسید افزود :

 اعتبار این پروژه در کمیته برنامه ریزی 28 میلیون تومان براورد شده که عملیات خاکریزی و فضای سبز آن بصورت امانی توسط شهرداری و مابقی کارها برعهده پیمانکار است.

شهردار شاندرمن در مورد نصب گاردريل در سال گذشته در محل احداث بلوار گفت ما از ابتدا مخالف نصب آن بوديم اما راهداري اين محدوده را خارج از شهر مي دانست و لذا به همين دليل در اين زمينه دوباره كاري شده است.

از آنجائیکه نصب گاردریل در یک کیلومتری محدوده شاندرمن جایی که علاوه بر منطقه مسکونی بودن در حاشیه آن چندین مدرسه وجود داشت ،  دور زدن ماشین های کند رو ، وجود بریدگی های غیر اصولی و تصادف های زیاد و ... مشکلات فراوانی را برای مردم ایجاد کرده بود و به قول یکی از دوستان شاندرمن را به دو نیم کرده بود با اعتراض مردم و پیگیری های مجدانه شهردار شاندرمن همراه بود که نهایتا موفق شدند با تهیه طرحی با هماهنگی اداره راه و ترابری گاردریل کنده شود و بلوار جایگزین آن شد.

 

Trackback URI: http://shanderman1.ir/index.php/trackback/154

درج نظر

نام:
پست الکترونیک:
آدرس اینترنتی:
چک کردن اسپم:
عنوان:
نظر:
 
XML نظرات: RSS | Atom
.: Powered by Jaws Project | Template by TPC :.