عکس هایی از شاندرمن-استاد بزرگزاده
تصاوير سفر به نجف ، كربلا و كاظمين
دهکده ملل شاندرمن

درخواست جمعی از فوتبالیست‌های شاندرمن از مسئولان شهرستان

بیش از 50 نفر از فوتبالیست های شاندرمن در نامه ای سرگشاده خطاب به مسئولان شهرستان ماسال خواستار رسیدگی به وضعیت فوتبال شاندرمن شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رساني شاندرمن يك، متن این نامه که نسخه ای از آن در اختیار شاندرمن يك قرار گرفته است به شرح زیر می باشد:

با سلام و احترام به استحضار مسئولان محترم مي رساند شهر شاندرمن، شهري فوتبال خيز بوده و در حال حاضر بازيكنان زيادي در ليگهاي مختلف كشوري و استاني در خود جاي داده است كه از جمله مي توان به تعدادي از آنها اشاره كرد:

 آقايان:كيوان محمد نژاد در تيم كاسپين قزوين، سامان نورمحمدي در تيم شهرداري لنگرود، امين معاف در تيم رهپويان رضوانشهر (قهرمان گيلان)، اسحاق امامي در تيم اميد ملوان،احمد عزيزي در تيم نيروي زميني، كامل بخشي پور در تيم چوكاي تالش، آقايان مصطفي قربانپور، عابد عزيز زاده، علي ذكي پور، بهرام گل احمدي و معصوم برجي در تيم بزرگسالان شهرداري ماسال، آقايان ارسطو فرزين،محمد عالي، حسن نظري، مهدي مرادي، ميثم احمدي،  ابراهيم ملك نژاد، فرشاد جمالي و باقر شفيعي در تيم بزرگسالان كادوس ماسال و بازيكنان زيادي هم از شاندرمن در تيم هاي مختلف در رده هاي سني نو نهالان، نو جوانان جوانان و اميد مشغول فعاليت هستند.

با این وجود، متاسفانه حتي يك تيم هم در شاندرمن وجود ندارد كه نام اين شهر را در بازيهاي مختلف استاني به يدك بكشد.

به اطلاع مسئولان شهرستان ميرساند يكي از دلايل عدم رشد و تعالي فوتبال شاندرمن به مسئولان زيربط خصوصا هيأت فوتبال اين شهر باز مي گردد.

 هيات فوتبالي كه بيش از 10 سال است اين سمت را فقط روي كاغذ به يدك مي كشد و در عمل نه تنها قدم مثبتي براي اين رشته كه طرفداران بي شماري در سر تا سر جهان دارد بر نداشته و بر نمي دارد بلكه متأسفانه به واسطه ي روابطي نامعلوم با مسئولان زيربط نه بواسطه ي ضوابط و قوانين بدون هيچ تاثير و كمكي به فعاليت مشغول است.

امروز وضعيت تنها زمين ورزشي شاندرمن علاوه بر اينكه مكاني مناسب براي تمرين و آموزش رانندگي نوآموزان محسوب می شود به نحوی است که هر روز بخشی از آن به تصرف مجاورين در می آید و آن را از حالت استاندارد آن خارج کرده است.

سالن ورزشي شهيد سالاري نیز از نظر خدماتي و هم بهداشتي وضعیت نابسامانی دارد. لذا از مسئولان شهرستان عاجزانه خواستاريم با توجه به اينكه رئيس هيأت فوتبال شاندرمن به دليل كهولت سن، توانايي، انگيزه و علاقه ي كافي را به اين رشته‌ي پر طرفدار را ندارد و تمام وقت و توجه خود را صرف بازيها و مسابقات بومي - محلي و عشايري نموده اند هر چه سريعتر با اتخاذ تدابيري لا اقل براي رضاي خدا در رفع اين معضل ما را ياري رسانيد.

 متاسفانه يكي ازدلايل حمايت مسئولان در شهرستان از ايشان اين است كه با حفظ وي به گونه اي مي خواهند فوتبال شاندرمن را براي هميشه وابسطه به ماسال دانسته و يقين دارند كه با جابجايي و تغييرات احتمالي و روي كار آمدن نيرويي كار آمد و فعال امكان به حركت در آمدن چرخه ي فوتبال در شاندر من وجود دارد.

با احترام -  جمعي از فوتبالیست های شاندرمن

Trackback URI: http://shanderman1.ir/index.php/trackback/77

#1 عطف به: درخواست جمعی از فوتبالیست‌های شاندرمن از مسئولان شهرستان

نور عدالت, 17 آذر 1392  

روزی قول دادیم با هم بریم به سرزمین بغض و عطش(کربلا) ، اما قسمت نشد، اون رفت ........ بعد برگشتنش می گفت اربعین کربلا یه چیز دیگست، یه بار دیگه وعده گذاشتیم اربعین امسال با هم بریم ... اما اما اما انگار روزگار دوست نداشت با هم دیگه کربلا رو ببینیم، محمدرسول کربلارو دیدو واسه همیشه از کنارم رفت ... حالا قسمت شده تنهایی برم کربلا، دوست دارم هر کسی حقی از حقیر به گردن داره منو ببخشه ... حلالم کنید شاید دیگه فرصتی واسه نوشتن نداشته باشم ...

http://mohammad-313.blogfa.com/

درج نظر

نام:
پست الکترونیک:
آدرس اینترنتی:
چک کردن اسپم:
عنوان:
نظر:
 
XML نظرات: RSS | Atom
.: Powered by Jaws Project | Template by TPC :.