عکس هایی از شاندرمن-استاد بزرگزاده
تصاوير سفر به نجف ، كربلا و كاظمين
دهکده ملل شاندرمن

خواننده پر افتخار شاندرمني بر روي تخت بيمارستان

قسمت خاني استاد بی بدیل آواز تالشی است كه حدود نیم قرن است موسيقي و آواز تالشي را در داخل و خارج از كشور اجرا و اشاعه كرده  و توانسته در تورهای هنری به اروپا و روسیه  موسيقي محلي ايران به خصوص منطقه تالش را معرفي كند  بعد از گذشت ماهها همچنان در بيمارستان به سر مي برد.
امروز آقاي کریم شعبانی فرماندار محترم تالش به همراه هيئتي از مسئولین شهرستان با همراهي دكتر يداله طاهري تالش مدير بيمارستان خصوصي دكتر طاهري با حضور در این بیمارستان از قسمت خاني عيادت و از وي تفقد نمودند.

قسمت خانی متولد 1323 در روستای اسطلخ زیر شاندرمن  است از او آلبوم های متعددی منتشر شده و در جشنواره های متعددی در ایران و کشورهایی مانند اسپانیا، اتریش، سوئد، اوکراین و... بارها با آوازها و نغمه های تالشی حضور یافته است.

 

 

شاندرمن يك ضمن آرزوي سلامي و بهبودي استاد خاني  از مسئولين ذي ربط خواهشمندست تا به استاد قسمت خاني خواننده و استاد موسيقي نه تنها شاندرمن و تالش بلكه افتخار موسيقي كشور ما،  كه بدليل نارسائي كليوي در بيمارستان دكتر طاهري تالش بستري مي باشد توجه وي‍ژه داشته باشند، چرا كه هنرمنداني چون قسمت خاني جزء سرمايه ها و گنجينه هاي فرهنگي كشورمان هستند.

 

 

Trackback URI: http://shanderman1.ir/index.php/trackback/54

#1 عطف به: خواننده پر افتخار شاندرمني بر روي تخت بيمارستان

پورياپورنوري, 09 آذر 1393  

سلام.من قسمت خاني رادوست دارم زيراايشان درمحلي به نام سكام زندگي مي كرد اشناست چون منم درانجازندگي مي كنم .روحش شاد يادش گرامي

درج نظر

نام:
پست الکترونیک:
آدرس اینترنتی:
چک کردن اسپم:
عنوان:
نظر:
 
XML نظرات: RSS | Atom
.: Powered by Jaws Project | Template by TPC :.