عکس هایی از شاندرمن-استاد بزرگزاده
تصاوير سفر به نجف ، كربلا و كاظمين
دهکده ملل شاندرمن

جوابيه گروه مشاوران جوان بخشداری شاندرمن به خبر سايت خزر آنلاين

 

سايت خزر آنلاين كه پيش از اين هم بارها مصاحبه با  افراد و مسئولين را دستكاري و تحريف كرده بود اين بار در تاريخ 92/6/13 طي تماس تلفني با بخشدار شاندرمن با ايشان مصاحبه اي انجام داد كه باز هم دستخوش تغييرات شد و مطالبي به دور از واقعيات منتشر كرد كه گروه مشاوران جوان بخشداري شاندرمن پس از بررسي دقيق مسئله و با هماهنگي بخشدار محترم جوابيه اي به اين خبر ، در پايگاه خبري مشاوران جوان شاندرمن درج نمود.

 

بسم الله الرحمن الرحيم

 

مديريت محترم سايت خزر آنلاين سلام عليكم

 

بهتر بود ميدانستيد و آنگاه قيد مي كرديد كه وظيفه بخشداري چيست؟

بخشدار محترم شاندرمن كارهايي انجام داده كه گاهاً فراتر از وظيفه قانوني اش بوده كه اگر بگويیم شايد ريا تصور شود و اگر نگويیم با بي مهري بعضي از قلم ها مواجه مي شود.

لازم است بدانيد هزينه مكالمه تلفن همراه بخشدار  و مهم تر از آن  هزينه بنزين مصرفي خودروي دولتي بخشداري از جیب شخصی بخشدار پرداخت می شود.

لازم است بدانيد كه بخشداري اصلاً  شماره حساب بانكي ندارد تا پولي از جانب دولت براي هزينه هاي جاري بخشداري واريز گردد.

لازم است بدانيد استفاده از يك دستگاه ساختمان دولتي حق  بخشدار بود ولي طي حدود سه سال و نيم مسئوليت خدمتگذاري ایشان حتی یکبار هم از این مزایا استفاده ننمودند.

لازم است بدانيد آقاي بخشدار با همين خودرو كه به قول شما استفاده به ناحق از از بيت المال بوده در دل شب تا صبح در دل يخبندان و سرماي طاقت فرسا در درون همين ماشين مي لرزيدند تا به جان دامدار عزيز لطشتي و  کودکان معصوم آنها آسيبي نرسد.

لازم است بدانيد در دل تاریکی شب و زير بارش سنگين برف در ساعات 2 سه بامداد بخشدار محترم دستگاه هاي برف روب را برده  و جان انسانهايي را نجات داده  كه اگر اتفاق ناگواري براي آنها مي افتاد شايد روزها كسي از حيات و ممات آنها مطلع نمیشد.

لازم است بدانيد از زماني كه ايشان عهده دار این مسئولیت شده اند چقدر به عشاير و دامداران مناطق دور دست كه حتي زبان گويايي براي گفتن مشكلات خود نداشتند خدمت شده است.

لازم است بدانيد براي احداث و ترميم راه هاي ييلاقي دشته ، سرخ سنگان ، دولي گيريه ، برنه پشت و ...  بخشدار محترم شاندرمن متحمل چه زحمات و مشکلاتی شده اند.

لازم است بدانيد  در طول حدود سه و نیم سال تصدی بخشداری شاندرمن ایشان با وجود اینکه هر سال از لحاظ قانونی يك ماه حق مرخصی دارند کمتر از 10 روز به مرخصي رفته اند چه رسد به گردش و تفريح آن هم در قالب ماموريت يكروزه با خانواده !!!

لازم است بدانيد ایشان با لطف خدا و حمايت مسئولين خدوم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران توانسته اند كوله بار بسياري از دامداران سخت كوش و بي ادعاي بخش شاندرمن را به پشت وانت بارها منتقل سازند.

لازم است بدانيد که ایشان در سرد ترين روزهاي زمستان همراه دامداران عزيز و در کنار دامهای ایشان بوده تا مايه دلگرمي آنان در برطرف كردن مشكلاتشان شوند.

لازم است بدانيد كه ایشان در گرمترين روزهاي تابستان همواره در كناركشاورزان بر سر مزارع آنها بوده اند تا احساس تنهايي نكنند.

بهتر بود مي دانستيد چه مصوبه اي براي استفاده خودروهاي دولتي توسط بخشداري وجود دارد؟

و بهتر بود اينها را مي دانستيد و بهتر از آن اينكه لااقل مصاحبه و گفته هاي خود بخشدار را تحريف نمي كرديد و واقعيات را مي نوشتيد چرا كه صداقت ، امانتداري و بي طرفي اعتبار يك رسانه است.

در پايان ضمن تشكر از همه اصحاب رسانه كه وظيفه خطير اطلاع رساني را  برعهده دارند

قضاوت را بر عهده مردم شريف مي نهيم.

و من ا... التوفيق

 

گروه مشاوران جوان بخشداري شاندرمن

Trackback URI: http://shanderman1.ir/index.php/trackback/47

#1 عطف به: جوابيه گروه مشاوران جوان بخشداری شاندرمن به خبر سايت خزر آنلاين

محمد از شاندرمن, 21 مرداد 1393  

جای خوشبختی است که هردو فرجزاده (زین العابدین و محمد صادق فرزند ایرج) را می شناسیم.
از زحمات و خدمات پدرش به مردم بخش شاندرمن هم آگاهی کامل داریم.
جای سوال این است، این نوجوان نوپا و تازه به میدان رسیده، این همه اطلاعات شخصی درمورد بخشدار شاندرمن را از کجا بدست آورده؟!
باتوجه به اینکه ایشان اظهار می‌دارند که بخشدار در جاهایی دور و نیمه های شب و به تنهایی، این همه خدمت کرده اند، چطور متوجه شده اند و دیگران از آن بی خبرند؟!
_ اگر بخشدار به ایشان گفته که بقول خودشان خدمت به خلق نیست، ریاست..
_ اگر این جوابیه را به کمک ایشان نوشته، بدتر از ریاست. چه بهتر خودش از خودش دفاع میکرد.
_ محمدصادق جوان و جویای نام، از حق دفاع کن، عزیزترین خواهی شد.
--------------------------------------------------------------------
پاسخ مدير سايت:
با تشكر و سپاس فراوان از انتقاد سازنده شما
بايد خدمت شما بزرگوار عرض كنم اينها اطلاعات شخصي نبود بيشتر آنها را عموم مردم ميدانند و نكاتي را از بخشدار محترم سوال نموديم و از ايشان اجازه گرفتيم كه منتشر كنيم هرچند ايشان در ابتدا رضايت نميداد ولي به سختي ايشان را راضي نموديم.
در ضمن آن زمان ما بعنوان اعضاي مشاوران جوان در مسندي بوديم كه يكي از وظايف خويش را دور كردن حاشيه ها از ايشان در جهت رسيدن به اهداف مصالح شهر بوديم
و سعي ما بر اين است كه هميشه از حق دفاع كنيم و مصلحت را در نظر ميگيريم نه منفعت را
و در آن موضوع آقاي بخشدار را در جايگاه حق ديديم و نيت ما دفاع از حق بود نه از شخص بخشدار
با اين وجود مجددا از شما تشكر ميكنم و اميدوارم اگر هم اشتباه يا زياده روي صورت گرفته باشد خود را اصلاح كنيم

درج نظر

نام:
پست الکترونیک:
آدرس اینترنتی:
چک کردن اسپم:
عنوان:
نظر:
 
XML نظرات: RSS | Atom
.: Powered by Jaws Project | Template by TPC :.