عکس هایی از شاندرمن-استاد بزرگزاده
تصاوير سفر به نجف ، كربلا و كاظمين
دهکده ملل شاندرمن

تغییرات در هیأت فوتبال شاندرمن كليد خورد

       نشست مشترک رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ماسال،

 اعضای شورای اسلامی شهر و بخش و پيشكسوتان و فوتبالیست های

     شاندرمن صبح چهارشنبه در دفتر شهرداری اين شهر برگزار شد.

ماسال نیوز هیأت فوتبال شاندرمن تغییر می کند

به گزارش شاندرمن يك به نقل از پایگاه خبری تحلیلی ماسال، نشست مشترک بررسی مسائل فوتبال شاندرمن با حضور نقی ابراهیمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ماسال، قاسم دولتی ریاست هیأت فوتبال شهرستان، هلاکونظرنیا مسئول هیأت فوتبال شاندرمن، جهانسور بخشی زاده رئیس شورای اسلامی شهر شاندرمن، زین العابدین فرجزاده بخشدار شاندرمن و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر و فعالان ورزشی فوتبال ماسال و شاندرمن در دفتر شهرداری شاندرمن برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، ولی قربان پور از فرهنگیان، پیشکسوتان و مربیان فوتبال شاندرمن گفت: فوتبال شاندرمن بیش از 10 سال است که راکد است و از حدود سال 80 فعالیتی در آن دیده نشده است.

وی ادامه داد: متأسفانه فوتبالیست های شاندرمن از برخی امکانات موجود مثل رختکن نیز نمی توانند استفاده کنند و در اختیار آنها قرار داده نمی شود.

قربانپور افزود: متأسفانه تمرکز رئیس فعلی هیأت فوتبال شاندرمن بر روی ورزش های بومی و محلی است. البته تلاش های ایشان برای فوتبال شاندرمن در گذشته قابل تقدیر است و ایشان از پیشکسوتان و مربیان خوب شاندرمن بوده اند اما امروز آقای نظرنیا آن طراوت، شادابی و انگیزه لازم را برای هیأت فوتبال ندارند.

جهانسوز بخشی زاده رئیس شورای اسلامی شهر شاندرمن، در این بخش، ضمن تأکید بر وجود برخی ضعف ها گفت: نظر من این است که آقای نظر نیا به عنوان پیشکسوت فوتبال شهر حفظ شود و ما با کمک همدیگر حرکت جدیدی را در فوتبال شاندرمن ایجاد کنیم. پیشنهادی که من دارم این است که هیأتی تشکیل دهیم که آقای نظر نیا هم در آن باشد و من با برداشتن آقای نظرنیا مخالف هستم.

میکائیل نیرومند از فعالان فوتبال شاندرمن نیز در این جلسه ضمن انتقاد از شرایط موجود گفت: بیش از 150 نفر از فوتبالیست های شاندرمن تقاضای تغییر در هیأت فوتبال شاندرمن کرده اند.

محمد عبدی از فعالان فوتسال شاندرمن و مسئول هیأت سوارکاری شهرستان نیز در این جلسه با طرح سوالاتی خواستار پاسخگویی ریاست هیأت فوتبال شاندرمن شد.

وی از رئیس هیأت فوتبال شاندرمن پرسید: چرا شاندرمن هیچ تیمی را در سطح استان ندارد؟ شما چه برنامه ای برای فوتبال پایه دارید؟ چرا امید شهرداری در سالهای گذشته در لیگ گیلان حضور نداشته است؟  با توجه به اینکه اداره ورزش و جوانان در چند سال گذشته بودجه ای نداشته است تا به تیم ها کمک کند ما در ماسال تیم های شهرداری و کادوس را داشته ایم. آیا مشکل مالی برای کادوس و شهرداری وجود نداشته که ما در ماسال دو تیم داریم ولی شاندرمن حتی یک تیم هم در سطح استان ندارد؟

وی افزود: من به عنوان کسی که در سه رده لیگ فوتسال حضور داشته ام می گویم ضربه ای که به فوتبال شاندرمن خورده است از ناحیه هیأت فوتبال بوده است.

عبدی ادامه داد: چرا نیروی تربیت بدنی شاندرمن در شاندرمن مستقر نیست و چند ماه است که به اداره ماسال می رود و سری به شاندرمن نمی زند. یکی از مهم ترین مشکلات شاندرمن این است که مسئول تربیت بدنی ندارد در حالی که امکانات موجود است و دفتر و میز در حال خاک خوردن می باشد.

حسین شعبانی از دیگر فعالان فوتبال شاندرمن نیز در این جلسه گفت: ما ورزش شاندرمن را از بین بردیم و به جای آن قلیان سراها را رونق داده ایم. الان جمعی آمده اند کار کنند و فوتبال را راه بیاندازند اما کسی دستشان را نمی گیرد.

وی افزود: بیشتر شاندرمنی ها برای ورزش و فوتبال به ماسال می روند. آیا ما نباید شرایط را در شاندرمن فراهم کنیم تا یک ورزشکار مجبور به رفتن به ماسال نشود.

در ادامه جلسه ناصر بشردوست عضور شورای اسلامی شهر شاندرمن گفت: ما در هیأت فوتبال شاندرمن امروز معمار خوبی نداریم. ابتدا باید یک معمار مناسب برای آن انتخاب کنیم.

وی ادامه داد: بعضی ها می خواهند از ورزش استفاده سیاسی کنند. مثلا نماینده یک میلیون تومان کمک می کند و بر سر ورزشکاران منت هم می گذارد. متأسفانه این نگاههای سیاسی باعث آسیب زدن به فوتبال شاندرمن شده است.

هلاکو نظرنیا رئیس هیأت فوتبال شاندرمن نیز در این جلسه ضمن دفاع از عملکرد خود گفت: برخی می گویند من ده سال است که در هیأت فوتبال فعالیت نداشته ام در حالی که تنها یک سال است که من از فوتبال فاصله گرفته ام.

وی ادامه داد: من به ورزش های بومی و محلی علاقه زیادی دارم. همچنان که در گذشته در ورزش های مختلف فعالیت داشته ام . در سوارکاری من مسابقات مختلفی برگزار کردم. چندین دوره مسابقات والیبال برگزار کرده ام و انجام این فعالیتهای ورزشی جزء وظایف من نبوده است ولی براساس علاقه شخصی دنبال ورزشهای دیگر هم بوده ام. اما این فعالیت های من منافاتی با هیأت فوتبال نداشته است.

نظرنیا افزود: من 40 سال برای فوتبال شاندرمن تلاش کرده ام اما کیسه ای برای خودم در فوتبال ندوخته ام. در عین فعالیت 40 ساله خودم نیز به هیچ کس بی حرمتی نکرده ام.

رئیس هیأت فوتبال شاندرمن ضمن تأکید بر پذیرش انتقادات از ناحیه وی گفت: آقایانی اگر دوست دارند فعالیت کنند بیایند کار کنند. چه کاری از من به عنوان مسئول هیأت خواسته اند و من دریغ کرده ام؟ آیا چیزی بوده است که از من خواسته باشند و من انجام نداده باشم.

قاسم دولتی رئیس هیأت فوتیال شهرستان در ادامه جلسه گفت: هیأت فوتبال طبق قانون تیم داری نمی کند بلکه وظیفه هیأت سرو سامان دادن به تیم هاست.

وی ادامه داد: طبق قانون شهر باید تیم داشته باشد تا هیأت فوتبال داشته باشد و اگر تیمی نباشدهیأت فوتبال هم معنی پیدا نمی کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ماسال نیز در این جلسه با اشاره به موضوع هیأت فوتبال در شاندرمن گفت: یکی از مهم ترین مشکلات شاندرمن وضعیت زمین فوتبال است.

وی در خصوص آقای نظرنیا گفت: آقای نظرنیا شناسنامه فوتبال شاندرمن است.

نقی ابراهیمی در خصوص مسئول تربیت بدنی شاندرمن نیز گفت: ما یک نفر نیرو مخصوص شاندرمن می خواهیم. البته اداره کل یک نفر را بصورت آزمایشی برای شاندرمن معرفی کرد ولی به دلیل اینکه این فرد به زودی از ماسال می رود ما خواستیم فردی را که در اینجا می ماند را جایگزین ایشان کنیم.

در پایان، زین العابدین فرجزاده بخشدار شاندرمن ضمن اشاره به برخی اتهام زنی ها در جلسه گفت: با متهم کردن گذشتگان کاری پیش نخواهد رفت. 

وی راهکار خود برای برون رفت از شرایط فعلی هیأت فوتبال را تعیین پنج نفر نامزد برای ریاست هیأت فوتبال عنوان کرد و گفت: آقای نظرنیا هم در بین این پنج نامزد باشد و با انجام یک فراخوان از بین این افراد با رأی فوتبالیستهای شاندرمن یک نفر به عنوان رئیس هیأت فوتبال شاندرمن انتخاب شود.

سرانجام، با نظر اکثریت حاضر در جلسه، مقرر شد 5 نفر (به همراه هلاکو نظرنیا) توسط هیأت فوتبال شهرستان جهت انتخاب ریاست هیأت فوتبال شاندرمن مشخص شود و سرانجام از بین این افراد ریاست هیأت از طریق انتخابات مشخص شود.

 

 

 

Trackback URI: http://shanderman1.ir/index.php/trackback/84

درج نظر

نام:
پست الکترونیک:
آدرس اینترنتی:
چک کردن اسپم:
عنوان:
نظر:
 
XML نظرات: RSS | Atom
.: Powered by Jaws Project | Template by TPC :.