عکس هایی از شاندرمن-استاد بزرگزاده
تصاوير سفر به نجف ، كربلا و كاظمين
دهکده ملل شاندرمن

بخشدار جديد شاندرمن منصوب شد.

 

مراسم تودیع و معارفه بخشدار شاندرمن صبح امروز و در مسجد جامع شاندرمن ماسال برگزار شد و از این پس سید رضا صفوی به جای زین العابدین فرجزاده به عنوان بخشدار شاندرمن فعالیت خود را آغاز خواهد نمود.

در این مراسم که با حضور فرماندار، امام جماعت محترم شاندرمن، نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی، فرمانده سپاه ناحیه ماسال و سایر روئسای ادارات شهرستان برگزار گردید، سید رضا صفوی به عنوان بخشدار شاندرمن معرفي شد و همچنین از زحمات زین العابدین فرج زاده بخشدار سابق شاندرمن در طول خدمت در این بخش تقدیر به عمل آمد.

 

 

از غایبین سرشناس در این مراسم می توان به امام جمعه محترم ماسال، نماینده محترم مرديم شريف تالش، رضوانشهر و ماسال و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اشاره نمود.

فرماندار شهرستان ماسال در اين جلسه با اشاره به زحمات و مجاهدت هايي كه از سوي آحاد مردم و به خصوص حضرت امام خميني(ره) در جهت پيروزي انقلاب صورت پذيرفت مسئوليت در نظام اسلامي را امانتي در جهت خدمت به آحاد مردم و تحكيم ارزش هاي اسلامي دانست و افزود شهرستان ماسال بيش از 137 شهيد را در جهت حفظ و حراست از ارشهاي اسلامي تقديم انقلاب اسلامي نمودند. منبع: از سایت ماسال فردا MasaleFarda.ir

قاسم نژاد آسفالت 9 كيلومتر از راه هاي روستايي تا دهه مبارك فجر، رفع مشكلات آب شرب روستايي و گازرساني به همه روستاهاي شهرستان ماسال تا پايان سال 94 را از جمله مهمترين خدمات دولت تدبير و اميد در روستاهاي شهرستان ماسال برشمرد و ضمن تقدير و تشكر از تلاش ها و تعاملات بخشدار سابق شاندرمن ابراز اميدواري كرد بخشدار جديد نيز با توجه جدي به ارتقاء وضعيت رفاهي و معيشتي و همراه بودن با مردم زمينه بهبود خدمت گذاري به مردم روستاهاي بخش شاندرمن را فراهم نمايد و توصيه كرد همچون گذشته ضمن پيروي از ولايت امر مسلمين با تعامل سازنده با نماينده، امام جمعه و نماينده ولي فقيه در شهرستان و هماهنگي و همكاري با بسيج ،سپاه و ديگر نهادهاي انقلابي موجب ارتقاء و توسعه بيش از پيش بخش شاندرمن شود.  

وي هدف از تغييرات مديريتي را دميدن روح جديد به كار و بهبود خدمات رساني به مردم دانست و با اشاره به سخنان قصار امام علي (ع) در خصوص ويژگي هاي زمامداران و لزوم همراهي و امر به معروف و نهي از منكر مردم در قبال حاكمان تصريح كرد بايد با دوري كردن از فضاي چاپلوسي و استفاده از مشورت صاحبنظران و آگاهان زمينه پيشرفت بيش از پيش شهرستان را فراهم نماييم. منبع: از سایت ماسال فردا MasaleFarda.ir

زين العابدين فرج زاده بخشدار سابق شاندرمن نيز در ادامه ضمن تشكر از تعامل همه مسئولين و مردم با ايشان طي دوره بخشداري وي، نظام اسلامي را فرصتي دانست كه با جانفشاني هاي شهداي انقلاب و تحمل رنج تبعيد از سوي امام خميني و رهبري منحصر به فرد ايشان در اختيار مردم قرار گرفت كه بايد با خدمت خالصانه به مردم و انتقال ارزشهاي اسلامي به جوانان قدرداني از اين نعمت را به جا آوريم.

سيد رضا صفوي بخشدار جديد شاندرمن نيز در پايان اين جلسه ابراز اميدواري كرد با حسن تعامل همه مسئولين به ويژه امام جمعه، فرماندار و نماينده ي شهرستان و با همراهي نخبگان و مردم شريف بتوانيم گام هاي مؤثري براي خدمت به مردم شريف بخش شاندرمن برداريم. منبع: از سایت ماسال فردا MasaleFarda.ir

سید رضا صفوی، بخشدار اصلاح طلب شاندرمن، از فرهنگیان آموزش و پرورش شهرستان ماسال و فرزند امام جمعه فقید شهرستان حجت الاسلام و السملمین مرحوم سید تقی صفوی بوده و در انتخابات سال 92 رياست ستاد جناب آقاي دكتر روحاني را بر عهده داشت. منبع: از سایت ماسال فردا MasaleFarda.ir

ماسال نیوز سید رضا صفوی بخشدار شاندرمن شد

به گزارش شاندرمن يك در متن حکم انتصاب سید رضا صفوی به عنوان بخشدار شاندرمن از سوی محمد علی نجفی استاندار گیلان نوشته شده است:

جناب آقای سید رضا صفوی

به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد فرماندار محترم شهرستان ماسال به سمت بخشدار شاندرمن، پست سازمانی شماره 903-24 منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در چهارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای موفق باشد.

عبدالرضا رحمانی فضلی

از طرف: محمد علی نجفی - استاندار گیلان

ماسال نیوز سید رضا صفوی بخشدار جدید شاندرمن

 

شاندرمن يك ضمن تبريك به آقاي صفوي و آرزوي توفيق براي ايشان ، از زحمات 5 ساله آقاي زين العابدين فرج زاده بخشدار سابق، مردمي محبوب و موفق شاندرمن صميمانه تشكر مي كند و بهترين ها را براي ايشان آرزو دارد و مطمئناً مردم شاندرمن قدردان زحمات ايشان خواهند بود.

Trackback URI: http://shanderman1.ir/index.php/trackback/290

#1 عطف به: بخشدار جديد شاندرمن منصوب شد.

شهروند, 06 دی 1393  

ممنون اززحمات آقای فرجزاده و به امیدموفقیت ایشان

درج نظر

نام:
پست الکترونیک:
آدرس اینترنتی:
چک کردن اسپم:
عنوان:
نظر:
 
XML نظرات: RSS | Atom
.: Powered by Jaws Project | Template by TPC :.