عکس هایی از شاندرمن-استاد بزرگزاده
تصاوير سفر به نجف ، كربلا و كاظمين
دهکده ملل شاندرمن

آشنايي با تنهاداور ملي شهرستان+ عكس

 

این داور شاندرمنی فوتسال کشور علاوه بر قضاوت در لیگ های برتر و زیرگروه دارای سابقه قضاوت در دیدارهای بین المللی نیز است.

ماسال نیوز ولی امجدی داور ملی فوتسال کشور

به گزارش شاندرمن يك به نقل از ماسال نیوز؛ ولی امجدی متولد دهم آذر ماه سال ۱۳۵۸ شاندرمن است و دارای لیسانس مترجمی زبان عربی است.

امجدی از این لحاظ برای ورزش شهرستان ماسال خاص است که تنها داور ملی فوتبال و فوتسال شهرستان است و سابقه داوری در لیگ های برتر و زیرگروههای کشوری فوتسال را در کارنامه خود دارد.

ماسال نیوز

وی اولین داور فوتسال تاریخ تالش بزرگ است که به کلاس لیگ برتر کشور دعوت شده است. امجدی ورزش را از فوتبال آغاز کرد. بازی در در تیم شهرداری ماسال؛ عضویت و بازی در تیم ولیعصر (عج) در لیگ تهران و بازی در تیم پرواز تهران در زیرگروه فوتسال کشور و بازی در تیم های منتخب ارتش؛ منتخب دانشجویان تهران وحضور در المپیاد دانشجویان کشور از سوابق فوتبالی وی است.

این داور فوتسال اظهار کرد: تاکنون من در لیگ دو و یک و لیگ برتر فوتسال کشور قضاوت کرده ام و مهمترین قضاوتم در دیدار پلی آف لیگ برتر بین تیم های آذرخش بندرعباس و لبنیات ارژن شیراز بود که با صعود آذرخش خاتمه یافت.

ماسال نیوز

امجدی سابقه داوری بین المللی هم در کارنامه خود دارد. قضاوت در جام جهانی هنرمندان در ورزشگاه 12هزارنفری آزادی بین تیم های لهستان و رومانی و بازی جام ناشنوايان آسیا واقیانوسیه بین تیم های ژاپن و بحرین از جمله این بازیهاست.

ماسال نیوز ولی امجدی

وی تاکنون در لیگ برتر فوتسال کشور به عنوان داور سوم و وقت نگه دار حضور داشته است اما در سایر رده ها به عنوان داور اصلی قضاوت کرده است و در همین رابطه می گوید: انشاء الله در فصل جدید لیگ برتر به عنوان داور اصلی قضاوت می کنم.

ماسال نیوز ولی امجدی

امجدی علاوه بر فعال بودن درعرصه داوری دارای مدارک داوری سی؛ دی و بی آسیاست و دوره مربیگری بی آسیا را با حضور بازیکنان بزرگ چون کریم باقری؛ نیما نکیسا؛ حمید غنی زاده و باقر احمدی با موفقیت سپری کرده است.

Trackback URI: http://shanderman1.ir/index.php/trackback/328

درج نظر

نام:
پست الکترونیک:
آدرس اینترنتی:
چک کردن اسپم:
عنوان:
نظر:
 
XML نظرات: RSS | Atom
.: Powered by Jaws Project | Template by TPC :.